Kim jesteśmy?

Pakiet firmowy to zestaw usług i produktów bez których firma nie istnieje. Niewybaczalnym błędem byłoby jednak stwierdzić, że każdy przedsiębiorca, niezależnie od profilu działalności i branży ma te same potrzeby. Właśnie dlatego oferujemy Ci różne warianty. Wybierz gotowy zestaw lub stwórz go sam! W razie wątpliwości pisz, dzwoń, pytaj. Pamiętaj, że jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. Z nami wszystko wydaje się łatwiejsze!

Nina

Filolog z wyboru. Miłość od pierwszego wejrzenia – tak najprościej można określić jej relację z mediami społecznościowymi. Na co dzień twardo stąpa po ziemi, kocha porządek, nigdy się nie spóźnia, wszystko zmienia się, gdy siada do klawiatury – wówczas puszcza wodze fantazji i zapomina o otaczającej ją rzeczywistości.

Tomek

Grafik z wykształcenia i powołania. Projektuje odkąd pamięta, choć pamięć nie jest jego najmocniejszą stroną. Nadrabia charyzmą, entuzjazmem i energią. Specjalizuje się w projektowaniu identyfikacji wizualnych marek i przedsiębiorstw oraz poligrafii. Stały bywalec branżowych spotkań, targów i kongresów.